Nasze włosy

Włosy naturalne są na wagę złota.

W naszym salonie oferujemy sprzedaż głównie naturalnych włosów słowiańskich, pozyskiwanych z terenu Polski, Czech, Słowacji a także od niedawna wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy także nową linię, tańszych włosów Rosyjskich. Wszystkie włosy w naszym salonie są starannie wyselekcjonowane, odpowiednio zadbane i zabezpieczone. W naszej ofercie mamy włosy o długości od 25 cm aż do 65 cm. Wiemy dokładnie jak o nie zadbać i jak sprawić by klienci mogli cieszyć się gęstymi włosami i wymarzoną fryzurą.

Slavic Diamond - Włosy słowiańskie, najwyższej jakości, cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na swoją miękkość i gładkość. Włosy są u nas starannie zdezynfekowane, poddane delikatnej obróbce chemicznej nie niszczącej ich łuski włosowej. W 90% włosy słowiańskie w naszym salonie, są włosami dziewiczymi. Każdy kosmyk samodzielnie rozjaśniamy lub farbujemy, zgodnie z potrzebami danego klienta. W naszym salonie włosy naturalne są własnoręcznie sortowane i poukładane odpowiednimi długościami. Nie ma więc możliwości aby klient zamawiający daną długość włosa dostał kosmyki krótsze w ramach zakupu.

Russian Amber - Włosy rosyjskie, linia włosów dla mniej wymagających klientek, charakteryzująca się zazwyczaj krótszą żywotnością. Włosy rosyjskie są włosami o nieco innej strukturze w porównaniu z włosami słowiańskimi. Są grubsze i bardziej szywne, przez co mniej podatne na skręty. Wymagające także większej pielęgnacji. Włosy te przeważnie pokryte są śladową ilością silikonu który z czasem wypłukując się z włosów sprawi iż włos ten będzie trzeba dodatkowo odżywić by zachować jego jak najlepszą jakość.

Każdy znajdzie u nas włosy, idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Świadczymy usługi sprzedaży i doboru włosów a także pielęgnacji po zabiegu by klienci jak najdłużej cieszyli się wspaniałym efektem.

Pomożemy Ci podjąć decyzję zapewniając naturalny efekt.