O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych fryzjerów, którzy o włosach wiedzą naprawdę wszystko.

Od 19 lat zajmujemy się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Włosy dobieramy idealnie, aby efekt był w pełni naturalny. Posiadamy włosy dziewicze, słowiańskie, które stają się z roku na rok coraz trudniejsze w pozyskaniu. Nasze doświadczenie pozwala nam ocenić jakość zakupowanych włosów, często są to włosy ścinane w naszym salonie, więc na żywo można zobaczyć jak wygląda proces zakupu. Nie zamawiamy włosów z hurtowni.

Nasi klienci czują się u nas wyjątkowo, gdyż każdego traktujemy indywidualnie i z ogromną troską o jego dobre samopoczucie w naszym salonie. Z naszych usług korzysta wiele gwiazd i osób publicznych. Spełniamy oczekiwania bardzo wymagających klientów, bo wiemy dokładnie czego potrzebują. Zapewniamy komfort, pełną dyskrecję i szanujemy czas naszych klientów.

Uważamy, iż każdy fryzjer musi się ciągle szkolić, więc śledzimy światowe nowinki i trendy w świecie fryzjerstwa. Warsztat naszych doświadczeń budujemy sukcesywnie od lat.

Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon
Nasz salon

Nasze studio

Dlaczego Abstrakcja?

Uwielbiamy to słowo!

Abstrakcja to coś niepojętego, niezwykłego, trudnego do zdefiniowania a zarazem dającego wiele do myślenia. To forma, która nikogo nie pozostawia obojętnym.

Warszawa to miasto żyjące na pełnych obrotach, na światowym poziomie, dlatego fryzjer w Warszawie musi się wyróżniać i świadczyć usługi w pełni profesjonalne. Tak właśnie działamy w Abstrakcji od lat!